Traditioneel staat de maand september in het teken van Clubkampioenschap.

Na een jaartje oefenen kunnen alle leden deelnemen aan de Clubkampioenschap. Er worden zowel enkel- als dubbelreeksen in verschillende leeftijdcategorieën georganiseerd.

Aansluitend wordt de prijsuitreiking georganiseerd als afsluit van het zomerseizoen.

Hier kan je de lijst van Clubkampioenen TC Ruggeveld van de laatste jaren terugvinden.

Informatie om in te schrijven zal verschijnen in de Nieuwsbrief en komt uit te hangen op ad-valvas in het clubhuis tijdens de zomermaanden.

Clubkampioenschap 2009 2 small Clubkampioenschap 2009 small 

Enkelreeksen

Dames Dames 30+ Heren Heren 35+ Heren45+ Heren 55+
2017 Els D'Haese  Tanya Zhuk Chris L'Allemand  Kevin Gastmans  Danny Loos   Danny Boeckx  
2016 Els D'Haese  Lindsay Meersman Kevin Gastmans  Kevin Gastmans  John Hanlon  John Hanlon 
2015 Martine Vercauteren Martine Beunen Kevin Gastmans Ken Van Rompaey Georges Mesenburg Tangui Zagers
2014 Daisy Somers Tanya Zhuk Francis Michiels  David Ketteridge Georges Mesenburg Frans Verachtert
2013 Freya Langens Martine Deckers Kevin Gastmans Francis Michiels Georges Mesenburg Tangui Zagers
2012 Daisy Somers Kevin Gastmans Xavier Van Roey John Hanlon Bob Cleiren
2011 Karen Bücheler Nancy Horemans Kevin Gastmans Wim Leijssen Jacky Bott Guy Andries
2010 Edith Tosner Chris L'Allemand Johan Janssens Jacky Bott Guy Andries

 

Dubbelreeksen

Dubbel Heren Open Dubbel Heren +/-30ptn Dubbel Heren 55+
2017 Paul Andries/Kevin Wery Steven Laenen/Dennis Bracke Etienne Leys/Wim Caluwaerts
2016 Steven Cornille/Stephane De Brandt Michael Bollaert/Dieter Van Mechelen Roger Vaassen/Guy Andries
2015 Rob Goddaert/Oliver Thelen Rudi Bott/Alain Swolfs Roger Vaassen/Guy Van den Audenaerde
2014 Dario Thomas/Quinten Heyninck Bob Cleiren/Dirk Van Rooy
2013 Kevin Gastmans/Serge De Groof Michael Hanlon/Bjorn Janssen Bob Cleiren/Dirk Van Rooy
2012 Wim Leijssen/Dave Meersman Robert Bellens/Roger Vaassen
2011 Serge De Groof/Kris Rymen Tom Schyvens/Tom Van Peel Bob Cleiren/Robert Smulders
2010 Serge De Groof/Johan Janssens Rudi Bott/Yves Huybrighs Guy Andries/Walter Ransbottyn

Dubbel Gemengd Open Dubbel Gemengd +/- 30ptn Dubbel Gemengd 40+
2017 Evy Ransbottyn/Kevin Gastmans Linda Smulders/Theo Schuerwegen  
2016 Carina Dircken/Serge De Groof Mounia Zian Rami/Jef Lathouwers
2015 Karen Bücheler/Tom Van Peel Catherine Duchesne/Johan Cleiren
2014 Kathleen Vets/Kevin Gastmans Tessie Boons/Eric Verbist Carina Dircken/Serge De Groof
2013 Els D'Haese/Kevin Gastmans Freya Langens/Dominique Demeyer Martine Deckers/Danny Vermeulen
2012 Karen Bücheler/Dave Meersman Martine Deckers/Danny Vermeulen
2011 Els Teijsen/Rob Goddaert Leona Selij/Roger Vaassen Lucienne Wuyts/Paul Wouters
2010 Edith Tosner/Johan Janssens Leona Selij/Roger Vaassen

Dubbel Dames Open Dubbel Dames +/- 30ptn
2017 Anna en Tanya Zhuk Annelies Van Loey/Katrien Vergauwe 
2016 Martine Deckers/Nancy Horemans Lieve Bosschaert/Ira Geers
2015 Karen Bücheler/Kathleen Vets Linda Smulders/Sonja Smulders
2014 Karen Bücheler/Kathleen Vets Martine Deckers/Tanya Zhuk
2013 Winie Proost/Martine Vercauteren
2012 Karen Bücheler/Kathleen Vets Lieve Dierick/Patricia Mortelmans
2011 Karen Bücheler/Kathleen Vets Karen Janssens/Sarah Wuyts
2010 Erna Pellegroms/Lucienne Wuyts